Tilbake til alle rapporter

Mange dype hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:33, tir. 25 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Konnvallvegen har mange dype hull, flere av dem dekker så mye av gata at det er vanskelig å unngå å kjøre i dem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er fortsatt mange dype hull i konvallvegen.

    Publisert anonymt 17:52, tir. 29 mars 2022

  • Veien er skrapet og fin nå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:23, fre. 4 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?