Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved Professor Ryghs gate 9 er ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Holtan 09:59, onsdag 26 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal mindre enn et minutt senere

Gatelys ved nr.9 fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:47, onsdag 23 februar 2022

  • Foreløpig har intet skjedd! Trude Holm har også meldt inn det samme.

    Sendt inn av Arne Holtan 18:47, onsdag 23 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Arne Holtan 12:32, torsdag 24 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?