Tilbake til alle rapporter

Trafikklys skifter ikke etter trafikken

Rapportert i kategorien Trafikklys av Stine 06:58, torsdag 27 januar 2022

Sendt til Skien og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Trafikklys i haugenkrysset skifter ikke etter trafikken. Kan stå lenge å vente på grønt lys når jeg kommer fra hesselberg gate og skal opp mot lietorvet. Ser ut som lyset bare følger en fast rekkefølge og ikke trafikken. Ser dette veldig godt da jeg kjører der på samme tid hver morgen hvor det nesten ikke er trafikk. Dette har holdt på i mange måneder uten at noe har skjedd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:54, torsdag 24 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 09:32, torsdag 24 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?