Tilbake til alle rapporter

Tre ligger ut over vegen, må svinge rundt

Rapportert i kategorien Trær av Halldor Espe 08:27, onsdag 2 februar 2022

Sendt til Ullensvang herad 2 minutter senere

Det har veltet ett tre der for noen dager siden som de har tattvekk men har ikkje fått med seg alt. Midt i sving. Smal veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Halldor Espe 23:45, søndag 6 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?