Tilbake til alle rapporter

Fortsatt ikke strødd.

Rapportert anonymt 15:25, onsdag 2 februar 2022

Sendt til Hedmark og Kongsvinger 4 minutter senere

Etterlyste grusing grunnet glatt is i gata i går. Det er fortsatt ikke strødd i Stusslivegen, og det har ikke blitt strødd her på uker tross vær som skaper glattis. Etterlyste strøing i går, det kom en del snø etter det, og brøytebil kom i dag. Nå er det fortsatt like glatt da isen ble brøytet frem. Her må det strøs!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?