Tilbake til alle rapporter

Strøkasse er tom

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 06:14, torsdag 3 februar 2022

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Strøkassen som står plassert utenfor Berget 3 er tom for strøsand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:23, torsdag 3 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?