Tilbake til alle rapporter

Gatelys er ødelagt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:14, fredag 4 februar 2022

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys ved siden av de nedgravde søppeldunkene i Heiå/Nordheiå svinger i vinden. Det ser ut som om stormen knakk lampen fra stolpen, og at den er helt løs.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:52, tirsdag 8 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?