Tilbake til alle rapporter

Ingen lys i Moislia boligfelt lyser. Helt mørkt. Har vært slik i flere dager.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:36, søndag 6 februar 2022

Sendt til Lyngdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ingen lys i Moislia boligfelt lyser. Helt mørkt. Har vært slik i flere dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:53, mandag 7 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?