Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke fungerer.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:37, mandag 7 februar 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det har ikke vært lys i gatelyset på en stund. Det kan føre til trafikkfarlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?