Tilbake til alle rapporter

Manglande brøyting i deler av nabolag

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 07:30, onsdag 9 februar 2022

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Me i Fjellvegen opplever at brøyting vert gjort frå navarsetevegen og vidare inn bergstien, medan fjellvegen ofte står att utbrøyta, det same gjeld strøing. I går var det spesielt tydeleg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:03, onsdag 9 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?