Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:46, torsdag 10 februar 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Gatelys utenfor Halvdan Kvitbeins Vei nr 39 slukket tidligere denne uka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:39, fredag 11 mars 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:55, fredag 8 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?