Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:09, lørdag 12 februar 2022

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mørkt ved omsorgssenteret på Vassenden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:22, lørdag 12 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?