Tilbake til alle rapporter

Ingen belysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Arnold Helden 21:19, lørdag 12 februar 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal mindre enn et minutt senere

Ingen av gatelysene virker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?