Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Bergbakken lyser på dagtid, ikke kveld og natt

Rapportert i kategorien Gatelys av Ton-wang@online.no 22:31, søndag 13 februar 2022

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Har vært et problem med gatelys ute av drift på kveld og natt i det siste.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ton-wang@online.no 12:01, mandag 14 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?