Tilbake til alle rapporter

Ikke vært gatelys på tre uker

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Monleon Nyborg 11:20, man. 14 februar 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys fungerer ikke. Har ikke fungert på 3 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette skal være løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:44, onsdag 11 januar 2023

  • Dette skal være løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:44, onsdag 11 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?