Tilbake til alle rapporter

Ikke vært gatelys på tre uker

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Monleon Nyborg 01:19, fredag 18 februar 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelys fungerer ikke. Har ikke fungert på 3 uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?