Tilbake til alle rapporter

Mangler gatenavn

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 20:11, mandag 14 februar 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det mangler gatenavn i overgangen Gamle Husøyveg og Bolgvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:36, mandag 14 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 21:10, mandag 11 april 2022

  • Still open, via questionnaire, 13:03, fredag 27 mai 2022

  • Still open, via questionnaire, 14:18, fredag 24 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?