Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:31, tirsdag 15 februar 2022

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mørkt gatelys omtrent ved Martha Støvers vei 50. Se bilde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?