Tilbake til alle rapporter

Mye sne på veien og smal veibane

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av apex_turbo@live.com 18:45, tir. 15 februar 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Det ikke brøytet hær på en evighet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Karl Johnsensvei trenger sårt brøyting,her er det dype spor og enkelte plasser ufremkommelig . Har problemer å komme ut av sporene for å komme inn til min avkjørsel.

    Publisert anonymt 09:24, tor. 3 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?