Tilbake til alle rapporter

Fiks gata mi brukes ikke av malvik kommune

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rolf Martin Krey 12:54, torsdag 17 februar 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Send henvendelsen her:

Https://www.malvik.kommune.no/tar-i-bruk-ny-innmeldingsportal.6504334-167943.html

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?