Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristian Henningsen 21:57, torsdag 17 februar 2022

Sendt til Gjerdrum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys virker ikke. Det er noen få som lyser, men de fleste er mørke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?