Tilbake til alle rapporter

Mørkt området

Rapportert i kategorien Gatelys av Petr Chladek 09:27, fredag 18 februar 2022

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelys virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?