Tilbake til alle rapporter

Et gatelys står å blinker kontinuerlig

Rapportert i kategorien Gatelys av borgelp@online.no 10:48, fre. 18 februar 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Et gatelys blinker av og på hele tiden. Har vært sånn i en drøy måned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:15, fre. 18 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?