Tilbake til alle rapporter

Reflekskjegler

Rapportert anonymt 20:24, lør. 19 februar 2022

Sendt til Hordaland og Kvinnherad mindre enn et minutt senere

Hei! Det har stått 2 reflekskjegler over eit kumlokk midt i krysset i over 2 veker no. Skal det skje noko der eller har nokon satt dei reflekeskjeglene for "gøy"? :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:02, lør. 19 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?