Tilbake til alle rapporter

Biler parkeres i veikrysset og hindrer fremkommelighet på finværsdager. Det trengs "parkering forbudt" - skilt i øverste krysset Tranebærveien et

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 05:44, mandag 21 februar 2022

Sendt til Hadsel mindre enn et minutt senere

Turgåere parkerer ulovlig helt inn i øverste krysset Tranebærveien / Ivar Bergsmo gate, på motsatt side av Lillevannparkeringa. De hindrer fremkommelighet for kjørende som skal fram og tilbake til Tranebærveien. Dette rammer beboere i veien, samt ansatte i Miljøarbeidertjenesten som har to kontorer der, og kjører til og fra brukere som bor andre steder i Nesset, flere ganger i løpet av tiden bilene står parkert. Kan dere sette opp "Parkering forbudt" - skilt i krysset?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?