Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gate

Rapportert i kategorien Gatelys av Andreas Hovin 20:53, mandag 21 februar 2022

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Hele Niels Dahls veg er mørklagt. Ingen gatelys fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?