Tilbake til alle rapporter

Høy brøytehaug i veikryss/inn på eiendom

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av ceciliemyrnes@hotmail.com 15:07, tirsdag 22 februar 2022

Sendt til Lødingen og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det har vært et gjentakende problem at det brøytes snø fra gang -og sykkelsti opp mot eiendom. Eiendommen ligger ved veikrysset Losvegen/Strandvegen. Sving på Strandvegen like før krysset. Brøytehaugen hindrer fri sikt ved utkjøring fra eiendommen. Dette har skapt mange situasjoner hvor jeg ikke har sett biler som kommer kjørende på Strandvegen. Dette gjelder om jeg rygger inn eller rygger ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?