Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved lyngnesvegen 76 virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:54, tirsdag 22 februar 2022

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys ved Lyngnesvegen 76 tenner ikke, pære er defekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:26, torsdag 24 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?