Tilbake til alle rapporter

Trengs å bli brøyta skikkelig.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Connie Mjåtvedt 11:41, onsdag 23 februar 2022

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Har ikkje vert brøyta skikkelig i denne gata på over 5uker pga en bil som har ståt parkert her. Idag ska vi sette ut søppeldunker og det er ikkje plass til di så di kommer til å stå midt i veien så det ikkje blir råd å kjøre inn el ut av gata for oss som bor her.

~Connie

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?