Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:13, torsdag 24 februar 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 2 minutter senere

Det er veldig dårlig strødd langs Rådhusveien. Enkelte plasser blir forgjengerne tvunget ut i veien. I tillegg virker det som det er noen stikkrenner som er tette i området, kanskje dekt av is. Mye vann i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Varmen har tatt seg av problemet.

    Publisert anonymt 15:31, torsdag 24 mars 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?