Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Victoria Karlsen 15:32, torsdag 24 februar 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Kan vi få asfaltert vegen videre fra Grindervegen 10a og 10b og videre forbi Grindervegen 16? Det er utrolig dårlig veg og de hullene som blir tettet en og annen gang blir store igjen etter et par dager. Nå er det snø og is som fyller de igjen, men når smeltingen begynner så starter problemet på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?