Tilbake til alle rapporter

Is

Publisert av Karen-n@online.no 09:45, onsdag 2 mars 2022

Sendt til Hedmark og Kongsvinger 4 minutter senere

Det er veldig isete på gangveien mot barnehagen. Ikke strødd noenting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?