Tilbake til alle rapporter

Sandfangrist på halv tolv

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 07:51, fredag 4 mars 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Punkterings- og snublefare!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ligger bedre, men burde vært skrudd fast.

    Publisert anonymt 09:06, fredag 1 april 2022
    Still open, via questionnaire

  • Den flytter seg litt rundt, og noen legger den på plass. Trenger fortsatt forankring med lange skruer eller noe.

    Publisert anonymt 10:55, fredag 29 april 2022
    Still open, via questionnaire

  • Ikke fiksa. Den ligger løst, og noen ganger stikker den opp og er både til fare for tryn og punktering.

    Publisert anonymt 11:50, fredag 27 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Ble fiksa med asfaltlapping rundt etter direkte kontakt.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:57, fredag 24 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?