Tilbake til alle rapporter

Feie grus

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 09:16, mandag 7 mars 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei, kan dere snarest mulig feie grus på stien i Torshovdalen? Det er risikabelt å sykle på den nå og det kan bli ulykker. Takk for hjelpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Per i dag er hovedtraseen for syklister fortsatt ikke feid. Enkelte stier i dalen er feid.

    Publisert anonymt 09:42, mandag 4 april 2022
    Still open, via questionnaire

  • Grusen ble etter en måneds tid først feid på de flate områdene, og etter en ukes tid også i den lange bakken der det er størst risiko for ulykker. Mitt inntrykk er at det ikke hadde noen effekt å ta opp saken på FiksGataMi, men det er mulig jeg tar feil.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:25, mandag 2 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?