Tilbake til alle rapporter

Vegnavnskilt og infoskilt henger på halv åtte.

Rapportert av desktop i kategorien Veinavn-skilter anonymt 14:22, mandag 7 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Sund 2 minutter senere

Skilter henger på halv åtte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:17, mandag 11 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?