Tilbake til alle rapporter

Utrolig glatt både for fotgjengere og trafikanter. Farlig!

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:04, onsdag 9 mars 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Må strøs før det skjer ulykker. Haster

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:26, onsdag 6 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?