Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 07:23, torsdag 10 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Stort hull i asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?