Tilbake til alle rapporter

Mangel av gatelys i Kvalvåglia

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:40, torsdag 10 mars 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Her i Kvalvåglia har vi en litt stor sving uten et eneste gatelys i. Vi har en del barn her som er ute om kvelden, og det er mange som føler seg utrygge i den svingen. Grunnen til at barn er redde er fordi det er mange som kjører fort i gaten uansett tid på dagen, mange som er mørkredde, og om vinteren er det lettere å skli på isen fordi at det går ikke an å se. Det er også vanskelig å sykle osv om sommeren pga smale veier og ikke gangfelt som gjør at det blir vanskeligere å høre bilene. Jeg håper virkelig at dette blir fikset sånn at det blir tryggere for oss barna å være ute i gaten og kose oss. Håper vi får en kjapp tilbakemelding fra dere!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?