Tilbake til alle rapporter

Hull i Sandgata/Tordenskiolds gate

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 19:19, fredag 11 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Det finnes et hull i veien her hvor jeg har punktert i dag. Jeg håper denne beskjeden unngår andre punkterer her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:23, fredag 8 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?