Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien og ikke strødd utenfor Stasjonsvegen 25 i Løten.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 14:15, tirsdag 15 mars 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Stort hull i veien og ikke strødd utenfor Stasjonsvegen 25 i Løten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble ikke strødd og hullet fortsatte å være der helt til våren smeltet det hele vekk- flere uker etter denne klageforespørselen. Jeg antar at det samme skjer neste vinter- hvilket ikke er greit!

    Publisert anonymt 06:41, tirsdag 19 april 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?