Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt på avkjøringsrampe fra E6 og mot Circel K E6 Vestby

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 12:30, onsdag 16 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Meget dårlig asfaltdekke på avkjøringstrasse i fra E6 og mot Circle K E6 Vestby. Vi begynner å bli bekymret for skader på bilhjul for våre kunder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?