Tilbake til alle rapporter

Påkjørt gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 07:01, torsdag 17 mars 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys ved huset vårt er påkjørt av brøytebilen og er blitt bøyd. Lyser mye inn på vår tomt/stue

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?