Tilbake til alle rapporter

Mangler fotgjengerfelt

Publisert av mobile anonymt 08:00, fredag 18 mars 2022

Sendt til Rogaland og Sola 5 minutter senere

Det mangler et trygt fotgjengerfelt på Mortensveien. Dette er skolevei for mange barn og veien ville føltes mye tryggere for dem dersom det hadde vært en overgang. Det finnes et fotgjengerfelt helt på toppen av Mortensveien, ved innkjøring, men her oppstår det stadig svært farlige situasjoner pga biler som skal hive seg inn eller ut i trafikken i rushtiden. Barna blir lite synlige og nestenulykker skjer stadig. Et fotgjengerfelt lenger ned i veien i området rundt kirken hadde vært mye tryggere for de små.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:36, fredag 15 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?