Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei og ingen lys på gangstien

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 19:55, fredag 18 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 5 minutter senere

Veien opp til Ishallen, Mayer Arena, Messa og Turnhallen blir bare dårligere. Dette er et område som blir brukt av så utrolig mange mennesker hver eneste dag. Barn som går til og fra trening har ingen opplyst gangsti og mange synes det er skummelt å ferdes der på kvelden. Det oppstår ofte «kork» nederst i krysset da utkjøring til Stenmalveien er smal. Det hadde vært fantastisk med en bredere vei og lys. Men først og fremst lys og forbedring av hull i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?