Tilbake til alle rapporter

Må skrapes!

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 11:26, søndag 20 mars 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Nå må Rylivegen skrapes ordentlig! Nå ligger bilen nedpå og skraper godt bortover på issvullene, håpløst… og så lurer jeg litt på hvorfor det er slik at Rylivegen ALDRI blir ordnet når Karudvegen og Jeslivegen blir ordnet? Rylivegen blir liksom alltid glemt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?