Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:02, søn. 20 mars 2022

Sendt til Grue og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Dype groper i vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er lagt grus på den delen av veien. Ser de har fylt over en kum, men vet ikke om det har noe betydning i fremtiden.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:58, søn. 17 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?