Tilbake til alle rapporter

Vannansamling i veibanen

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:31, mandag 21 mars 2022

Sendt til Hægebostad og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Fra Snartemo til Skeiekrysset er det flere steder masse vann ved nedbør, som kan forårsake vannplaning. Dette pga at vegetasjon kant ikke er fjernet/punktert. Ikke veldig mye arbeid, burde vært gjort for lenge siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:42, onsdag 15 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?