Tilbake til alle rapporter

Etterlatte skilt

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:23, mandag 21 mars 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mellom Åsbygda og Brovold på Åsbygdvegen er det etterlatt fartsgrenseskilt etter trehogging i vinter. 50 skiltene som ble satt opp står nå igjen uten hensikt og til frustrasjon for mange trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:00, tirsdag 19 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?