Tilbake til alle rapporter

Synkehull over vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 16:50, tirsdag 22 mars 2022

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

De har gravet opp for å sette gatelys, men der de har gravd er sunket mye rett over hele innkjørselen til et helt nabolag. Dette hindrer trafikken når du kommer fra riksveien og kan skade bilene. Bør undersøkes fort/

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:54, tirsdag 19 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?