Tilbake til alle rapporter

Tilgrising av offentlig vei

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 16:58, onsdag 23 mars 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Nå har entreprenøren begynt å kjøre ut masse fra tomta her på Saksvik. Men å feie veien etter seg, det driter han i. Håper Malvik kommune følger opp entreprenøren slik at vi slipper gjørme og dritt på våre biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?